Зустріч з легендою

Саме легендарними особистостями сьогодні можна назвати ветеранів другої світової війни, так мало їх залишилося. Тих же ветеранів, які й сьогодні живуть активним громадським життям та мають змогу проводити творчі зустрічі із колективами, розповідаючи про свій життєвий шлях – слід вважати легендарними особистостями ще більше.

Колективу Головного управління ДФС у Полтавській області в цьому плані пощастило, до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників, який Полтава відзначила 23 вересня, в гості до ГУ завітав шановний гість - учасник операції з визволення Полтави під час другої світової, найстарший податківець Полтавщини, поет і письменник Борис Петрович Ковтун.

Привітати ветерана, який є бажаним та частим гостем податківців, на чолі із в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борисом Сидоровим та керівником місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів ДФС України” Анатолієм Бакуном зібрався майже весь колектив Головного управління.

Під час зустрічі, Борис Петрович згадував воєнні та повоєнні роки, відзначивши, що тоді, далекого 1943 року свобода дісталася Полтаві ціною тисяч життів, і зберегти її обов’язок нинішнього покоління.

Сьогодні, у свої 91 рік, Борис Петрович як і після виходу на заслужений відпочинок, веде активне громадське життя, його обрано головою ветеранської організації головного фінансового управління Полтавської обласної державної адміністрації, головою ревізійної комісії Октябрської районної у м. Полтаві ради ветеранів, він є почесним членом Полтавського місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації „Асоціація ветеранів ДФС України”, а також займається літературною і публіцистичною діяльністю на тлі чого часто зустрічається із молоддю. Борис Петрович є автором поетичної збірки «Галатея» та збірки під назвою «Я бачу сонце», яка була видана за сприяння Полтавського осередку Асоціації ветеранів ДПС України. За активну участь у ветеранському русі в 2005 році Бориса Ковтуна було нагороджено орденом „За заслуги” ІІІ ступеня.

На завершення зустрічі в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров подякував ветерану за Перемогу над фашизмом, за його особистий внесок у розбудову фінансової і податкової служб області, за підтримувану ним активну громадянську позицію, а також за неперевершені поезію і прозу, побажавши Борису Петровичу міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою. Під оплески присутніх шановному ветерану було вручено Почесну грамоту Центральної Ради Всеукраїнської профспілки працівників державної фіскальної служби, квіти та подарунки.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області