Оперативники ДФС Полтавської області – найвправніші футболісти

e-mail Друк PDF

На головних аренах країни наразі у розпалі боротьба серед футбольних грандів світу, але не пасуть задніх і збірна команда оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області, яка взяла участь у фіналі спартакіади „Здоров’я” Полтавської організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо”, яка пройшла днями в обласному центрі на стадіоні «Динамо» серед команд силових структур області.

Цьогоріч характерним рисами у грі полтавських митарів стали насамперед злагодженість командних дій, організаційна підготовка, воля до перемоги та звісно ж висока індивідуальна майстерність. Саме завдяки комбінації цих факторів футболісти, у напруженій та безкомпромісній боротьбі, продемонстрували справжню спортивну битву та завдяки ефективності своїх дій, та самовіддачею за підсумками спартакіади збірна команда Головного управління Державної фіскальної служби Полтавської області виборола першість у грі з «міні» футболу.

На урочисте нагородження переможців запросив до Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров, який наголосив, що «Турнір засвідчив, що податківці вправні не лише у справі наповнення бюджетів усіх рівнів, а й мають спортивний гарт та бійцівський характер. А футбол з огляду на виконання бюджетних завдань вимагає також значних, як фізичних так і моральних зусиль».

Борис Сидоров вручив капітану команди Рідвану Хісматуліну кубок і побажав футболістам на полі забувати про свої посади і просто отримувати задоволення і надзвичайні емоції.

ГУ ДФС у Полтавській області