„Ми все зробимо для того, щоб бізнес у Полтаві працював без перешкод”

На цьому наголосив виконуючий обов’язки ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров, спілкуючись із пресою на початку чергового засідання Громадської ради при ГУ ДФС області, що відбулося в Головному управлінні. Звітуючись про свою роботу на посаді очільника фіскальної служби області Борис Володимирович відзначив, що на разі, під час реформ, в Головному управлінні напрацьовується свій стиль та система роботи: „Колектив управління хоче працювати, вміє працювати і вже є результат, адже за два місяці не було розглянуту жодної скарги на дії працівників ГУ ДФС в області”, - підкреслив керівник Головного управління.

Засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області відкрив голова ради Олексій Нестуля, який насамперед прозвітувався перед своїми колегами про результати роботи ради, відзначивши, що всі вони навчилися сідати за круглий стіл – обговорювати проблему та шукати виходи. Це підтверджує врахування одностайних пропозицій більшості членів Громадської ради, щодо несвоєчасності запровадження реєстраторів розрахункових операцій для малих підприємців, адже відповідні зміни до законодавства були вчасно внесені.

В ході засідання були розглянуті основні підсумки роботи органів ДФС та Полтавської митниці, а також обговорені актуальні питання податкового та митного законодавства, серед яких: окремі питання реєстрації платників та Постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 724 «Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості». Саме питання контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, що імпортуються на митну територію України викликало жваву дискусію серед членів Громадської ради, податківців та митників. В результаті конструктивного діалогу було прийнято рішення обговорити цю проблему із великими імпортерами області, запросивши їх на окрему зустріч та разом сформувати необхідний пакет пропозицій щодо відповідних змін у законодавстві з подальшим направленням його до Києва.

Завершуючи роботу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області її голова відзначив, що сьогодні, коли в державі триває період змін та реформ їх складові не повинні бути суто організаційними, адміністративними чи фінансовими: „Найголовніше звертати увагу на ціннісний аспект цих перетворень, і ми, як представники громадськості повинні контролювати це”.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області