„Полтавська газонафтова кампанія” отримала „прапор першості” в конкурсі

Посилення ролі та авторитету платників податків в житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості та популяризація засад оновленого податкового законодавства України – ось основні завдання Всеукраїнського рейтингу „Сумлінний платник податків 2010”. Конкурс на найкращого платника податків стартував ще в лютому поточного року, заявки на участь у змаганнях приймалися до кінця березня, на разі настав час обирати кращого.

В Державній податковій адміністрації у Полтавській області пройшло засідання обласної рейтингової комісії під головуванням керівника Полтавського обласного територіального відділення „Асоціації платників податків України” Тетяни Солоділової. Одноголосним рішенням членів рейтингової комісії найкращим в номінації „Сумлінний платник податків у сфері промисловості” було визнано спільне підприємство „Полтавська газонафтова кампанія”. І це не дивно, адже СП ПГНК – найбільший інвестиційний проект британського капіталу в Україні.

Сьогодні кампанія лідер серед недержавних нафтопереробних підприємств у країні. Високий рівень професіоналізму персоналу, доповнений можливостями передових технологій і сучасним обладнанням – запорука успішного та динамічного розвитку підприємства.

„Не зупинятися на досягненнях, впевнено дивитися у майбутнє та амбіційно шукати нові проекти”, - це гасло яким компанія керується, як під час реалізації професійних завдань, так і виконуючи покладені на неї конституційні зобов’язання. Впродовж 2010 року кампанія сплатила податків і зборів на загальну суму більш ніж 509,5 млн.грн. З них: податку на прибуток – понад 219 млн.грн., податку на додану вартість – майже 235 млн.грн., сплата зборів пов’язаних з обсягами видобутку склала більш ніж 21 млн.грн., податку з доходів фізичних осіб – понад 10 млн.грн. Тобто, якщо підрахувати, кампанія протягом 2010 року сплачувала майже 1,4 млн.грн. податків на добу.

Вітаємо переможця і бажаємо Полтавській газонафтовій кампанії подальших звершень на професійній ниві та заслуженої перемоги на наступному Всеукраїнському етапі змагань у Києві!

 

Управління масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області