Керівництво ДФС Полтавської області привітало оперативників ДФС Полтавщини з Днем захисника України

5 жовтня, напередодні нового українського державного свята — Дня захисника України, на плацу адміністративної території управління податкової міліції пройшли урочисті заходи за участю особового складу підрозділів податкової міліції.

В урочистостях взяли участь в.о.начальника ГУ ДФС в області Борис Сидоров, перший заступник начальника ГУ ДФС в області Олег Лєднік, керівники структурних підрозділів та особовий склад оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області.

На початку заходу керівництво Головного управління ДФС у Полтавській області за патріотизм, високе почуття громадянського обов’язку, мужність та відвагу, виявлені під час виконання спеціальних завдань на контрольних пунктах в’їзду-виїзду в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей відзначили п’ятьох колег, які добровільно погодились нести службу на контрольних пунктах в’їзду-виїзду в зоні проведення АТО та нещодавно повернулися додому за ротацією.

« Напередодні нового українського державного свята — Дня захисника України сьогодення ставить нові завдання перед усіма захисниками Вітчизни, усіма правоохоронцями, зокрема — перед працівникам податкової міліції.

Це вже не лише боротьба з кримінальним проявами у податковій і митній сфері, а й — спеціальні завдання з контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей», - наголосив виконуючий обовязки ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров.

До відома особового складу оперативного управління області було доведено святкові накази в.о. начальника обласного управління Державної фіскальної служби, згідно яких співробітникам присвоєно чергові офіцерські звання та нагороджено Подяками.

“Мені приємно, що серед тих, кому зараз присвоєні чергові звання абсолютна більшість — це молоді люди. Бажаю Вам успіхів у службі, чесно та гідно виконувати свій обов’язок, бо ви зробили вибір працювати на благо Батьківщини» – підкреслив Борис Сидоров.

 

ГУ ДФС у Полтавській області