Полтавська митниця прозвітувалася про свою роботу перед журналістами

Днями перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько зустрівся із журналістами полтавських телеканалів. Розповівши представникам мас-медіа про підсумки роботи Полтавської митниці ДФС впродовж десяти місяців поточного року він відзначив, що серед головних завдань, які стоять на разі перед колективом Полтавської митниці ДФС - є забезпечення стабільних надходжень до державної скарбниці, які в сучасних умовах набирають принципового, загальнодержавного значення. Так, з початку року митниками Полтавщини вже перераховано до державної казни рекордну суму майже 3 мільярди гривень (2,9 млрд. грн..), що на 24% (0,7 млрд.грн.) більше, ніж за відповідний період минулого року.

Перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС підкреслив, що на сьогоднішній день митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 99,2% від загальної кількості оформлених митних декларацій, а середньостатистичний час проведення митного оформлення товарів не перевищує однієї години.

З метою спрощення митних формальностей та активізації міжнародної торгівлі в митниці запроваджено видачу субєктам зовнішньоекономічної діяльності сертифікатів про походження товарів форми EUR-1. Даний крок, дозволить збільшити конкурентну привабливість вітчизняних товарів на європейському ринку.

Полтавська митниця ДФС й надалі продовжуватиме свій курс на підвищення якості надання адміністративних послуг суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, ведення відкритого діалогу з бізнесом та громадськістю та захисті національних інтересів у сфері міжнародної торгівлі.

Головне управління ДФС у Полтавській області