Керівник фіскальної служби області проводить зустрічі з платниками

Днями в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров зустрівся із засновниками підприємств групи „Надєжда” Віктором Батраченком та Сергієм Саміковим. Мета зустрічі, як і інших подібного формату, що проводяться керівництвом органів ДФС Полтавщини з представниками підприємницьких кіл регіону – обговорення та вирішення проблемних питань ведення бізнесу в області.

Компанія «Надєжда», головний офіс якої розміщено у Полтаві, а представництва працюють в десяти областей України, здійснює активну виробничу, торгівельну і транспортну діяльність на ринку нафтопродуктів України та зарубіжжя. Сьогодні підприємство є одним із найкрупніших операторів поставок зрідженого газу (пропан-бутан) в країні, а також потужним регіональним постачальником нафтопродуктів. Сумлінно ставлячись до свого конституційного обов’язку, сплати податків, впродовж десяти місяців поточного року підприємства групи „Надежда” сплатили до державного бюджету майже 27 млн.грн. платежів, що у 2,4 рази перевищує відповідні надходження від групи у минулому році. До місцевого бюджету Полтавщини підприємства групи „Надєжда” сплатили понад 20,5 млн.грн, за цей же період, перевищивши свою сплату податків за відповідний період минулого року у 4,5 рази.

В ході зустрічі засновники підприємств компанії „Надєжда” обговорили із керівництвом фіскальної служби області ряд питань, серед яких: реформи в податковому законодавстві країни, робота підприємств області під час цих реформ, а також висловили своє негативне ставлення до тих платників, які ухиляються від оподаткування, запропонувавши представникам влади якнайскоріше викорінити подібне явище.

На завершення зустрічі між її учасниками було досягнуто домовленості про рівномірну сплату податків до бюджету, а також висловлено впевненість у подальшій плідній співпраці та відповідальному ставленні до свого конституційного обов’язку – сплати податків.

Головне управління ДФС у Полтавській області