Керівник Головного управління ДФС у Полтавській області привітав працівників телебачення і радіомовлення з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Свято започатковано у 1994 року згідно Указу Президента № 667/94, але дата свята обрана не випадково, адже саме 16 листопада 1924 року у м. Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма.

Працівників телебачення і радіомовлення, а це ОДТРК «ЛТАВА», ТРК «ІРТ – Полтава» та телекомпанію «Місто» з професійним святом привітав в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров.

«Коли проти України націлена не тільки військова зброя і техніка, а й потужна пропагандистська машина ми розуміємо значення слова правди, яке несе в кожну українську оселю телебачення і радіо. Це професійне свято яке об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, операторів, працівників зв'язку – всіх, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації, а також висловлювання своєї точки зору.

Саме донесення своєчасної інформації – це надзвичайно важливо для нас всіх, особливо для громадськості, і для суспільства. В теперішній час, коли проходять реформи, в країні, коли Україна вже вибрала свій європейський шлях, це дуже важливо – наголосив Борис Сидоров.

Керівники телерадіокомпаній і радіо отримали з рук виконуючого обов’язки керівника податкової служби області подяки за активну співпрацю із Головним управлінням ДФС у Полтавській області у напрямку інформування громадськості питань податкової і митної політики та вагомий внесок у формування належного рівня правової культури населення, а на прикінці Борис Сидоров побажав телевізійникам і працівниками радіомовлення професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, та надійних партнерів та колег.

 

ГУ ДФС у Полтавській області