Працівники Державної фіскальної служби Полтавщини спіймали 2 тисячі 821 неоформленого найманого працівника

Як розповіла заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Так протягом січня - листопада 2015 року за результатами контрольно-перевірочної роботи порушення податкового законодавства при виплаті доходів фізичним особам встановлені виявлені по 59 суб’єктах господарювання. За результатами проведених документальних перевірок додатково донараховано податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб у сумі 6 млн. 837 тис. грн. та єдиного внеску у сумі 1 млн. 261 тис. грн.

Крім того, завдяки вжитим органами Державної фіскальної служби області заходам, суб’єктами господарювання додатково оформлено трудові відносини з 2821 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 1 млн. 545 тис. грн.

ГУ ДФС у Полтавській області