За даними ГУ ДФС в області понад 3,7 млрд грн платежів надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини

Ці та інші підсумки роботи територіальних органів державної фіскальної служби Полтавської області за 11 місяців 2015 року розглядалися на розширеній нараді органів ДФС Полтавщини, що пройшло в обласному центрі.

Засідання, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів ГУ ДФС, начальники ДПІ, ОДПІ та їх відділень, відкрив виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров. Звертаючись до керівного складу органів ДФС Полтавщини, очільник Головного управління озвучив результати роботи з початку року, відзначивши що за підсумками 11 місяців 2015 року до державного бюджету було мобілізовано майже 15 млрд.грн. платежів, що більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року на 52,4%. В розрізі основних бюджетоутворюючих податків державного бюджету зросли надходження по податку на додану вартість на 47,1%, рентній платі за користування надрами - в 2,2 рази та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності - в 2,6 рази. Також за нових умов бюджетування, передбачених змінами Бюджетного та Податкового кодексів України, за підсумками 11 місяців поточного року до державного бюджету було спрямовано податку на доходи фізичних осіб в сумі 722,6 млн.грн. та мобілізовано військового збору 281,8 млн.гривень. До місцевих бюджетів області за підсумками 11 місяців 2015 року надійшло понад 3,7 млрд.грн. податків і зборів, що більше ніж у відповідному періоді 2014 року на 522,5 млн.грн., або на 16,4%.

Крім цього, в ході засідання розширеної наради присутні розглянули ряд питань, серед яких крім результатів роботи були: проблемні питання щодо адміністрування податків і зборів, закріплених за підрозділами оподаткування юридичних осіб; проблемні питання в роботі підрозділів податкового та митного аудиту; та питання організації роботи з погашення податкового боргу.

На завершення засідання в.о. начальника ГУ ДФС в області звернув увагу керівників податкових інспекцій області та їх відділень на деякі недоліки роботи, визначивши чіткі терміни їх усунення, а також наголосив на налагодженні більш тісного діалогу з бізнесом та забезпеченні стабільних надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Головне управління ДФС у Полтавській області