Здійснення дитячих мрій напередодні Дня святого Миколая

Державна фіскальна служба Полтавщини постійно опікуються молоддю — підростаючим поколінням майбутніх платників податків. Але особлива увага спрямована на тих, хто потребує опіки найбільше, — а це діти-сироти та діти, позбавлених батьківського піклування.

Такі гостини вже стали традицією для вихованців та викладачів комунального закладу « Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради. Діти доволі часто приймають вітання від представників ДФС області разом з подарунками та солодощами з нагоди різноманітних дитячих свят.

Ось і сьогодні на свято святого Миколая до закладу завітали виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби Ольга Клочко та начальник відділу комунікацій Вікторія Захарченко.

«Я не знаю хто сьогодні більше хвилюється. Коли зайшов до зали трохи розгубився, адже коли їхав у автомобілі це одна річ , а коли потрапив сюди то це зовсім інакше відчуття. Хочу поздоровити вас діточки за дорученням святого Миколая. Щоб він був у вашому житті не тільки сьогодні, а і у подальшому вашому житті. Я бажаю вам щастя, здоров’я, тепла. Ви наше майбутнє і повірте ми зробимо все від нас залежне щоб у вас було гарне життя у нашій Україні. Хай Господь допомагає вам.». – побажав в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров.

„В скрутний час сьогодення, ми не можемо забути тих, хто залишився без родини. Ми не маємо забувати про бездоглядних діточок та тих, які потребують нашої допомоги. Хочеться побажати, щоб кожному святий Миколай приніс той подарунок, який кожен з нас найбільше бажає. Вірте у це свято, вірте у чудо. Нехай у ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя! - приєдналася до привітань Голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби Ольга Клочко

Податківці передали дітям зібрані заздалегідь подарунки, серед яких був одяг, іграшки та канцелярське приладдя та солодощі , а дітлахи та вихователі в свою чергу подарували присутнім позитивний настрій своїми запальними піснями і віршами.

На сам кінець вітань вихователі Центру подякували керівництву фіскальної служби області за турботу та зазначили, що постійно і з нетерпінням щиро чекають працівників ГУ ДФС у Полтавській області у гості.

Не залишилось осторонь свята і керівництво оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області. Як і годиться „посланці” святого Миколая на чолі із заступником начальника управління Віталієм Яровим виконали свою місію та подарували вихованцям Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школі-інтернат №1 I- III ступенів бажані солодощі та подарунки, а також побажали добре вчитися і слухатися вихователів.