Полтавською митницею ДФС на порушників митних правил накладено адміністративні стягнення на суму 1 млн 800 тис. грн

Правоохоронна робота Полтавською митницею ДФС в січні-грудні 2015 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави – розповідає в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько. За результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 135 адміністративних справ про порушення митних правил на загальну суму 1 млн. 800 тис.грн.

Протягом січня-грудня 2015 року спільно з правоохоронними органами області проведено 11 спеціальних заходів, за результатами яких складено 13 протоколів про порушення митних правил. В ході цих заходів вилучено із незаконного обігу на території області товарів/предметів загальною вартістю 917,4 тис.грн.

В 2015 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Рубіж-2015» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області заведено 11 справи про порушення митних правил на загальну суму 317,637 тис. грн.

На порушників митних правил накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму 1 млн. 700 тис. грн.

Судами прийнято рішення про конфіскацію товарів/предметів, що були об’єктами митних правопорушень на суму 2,1 млн.грн.

Начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко