Полтавські податківці увійшли до Ради обласного союзу юристів України

У приміщенні Національного університету „Юридична академія ім. Ярослава Мудрого” відбулася конференція Полтавського обласного союзу юристів України, під час якої було обрано Раду та виконавчий комітет союзу. Заступником голови Ради став голова Державної податкової адміністрації у Полтавській області, Заслужений юрист України Сергій Міщенко.

Конференцію очолив прокурор Полтавської області Роман Андрєєв. На зібранні були присутні понад 140 представників юридичної спільноти Полтавської області, серед яких юристи судових органів різного рівня, арбітражні керуючі, науковці – правники, фахівці ДПА у Полтавській області, Управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області, Головного управління юстиції та інші.

 

На початку конференції перед присутніми виступив Голова союзу юристів України, Президент Всесвітньої асоціації юристів, Президент Світового Конгресу українських юристів Валерій Євдокимов, який зазначив, що завдяки своїй активній діяльності Союз юристів України по праву посідає одне з передових місць не тільки серед країн СНД, а і у світі. Основними його завданнями є захист прав як членів Союзу, так і громадян України.

 

„Союзу юристів України у травні виповнюється 20 років, він був першим об’єднанням юристів у колишньому СРСР. Наразі ми визначили чітку стратегію і тактику нашої роботи. Але для всебічної реалізації програми діяльності Союзу необхідно залучення до цього процесу представників юридичних кіл не тільки на рівні Києва, а і в обласних центрах.

В свою чергу, керівництво Союзу юристів України буде активно підтримувати роботу органів на регіональному рівні”, – зазначив Валерій Євдокимов.

Конференцією було ухвалено сім постанов, що стосуються діяльності організації обласного рівня, а також обрано Ревізійну комісію та делегатів VІІ з’їзду Союзу юристів України до складу яких увійшли також фахівці юридичного управління Державної податкової адміністрації у Полтавській області. З’їзд відбудеться 17 травня у м.Києві.

 

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області