У Полтаві працівниками податкової міліції виявлено та вилучено з обігу велику партію морепродуктів з закінченим терміном зберігання

Нещодавно працівниками податкової міліції ДПА Полтавської області в ході проведення заходів в рамках операції "Контрабанда", встановлено факт порушення чинного законодавства директором одного з підприємств м. Полтави, який зберігав та реалізовував за готівкові кошти продовольчі товари без відповідних дозвільних документів та сертифікатів відповідності.

У ході проведеного огляду складського приміщення, що належить підприємству, працівниками податкової міліції виявлено та вилучено асортимент продовольчих товарів, а саме виробів з морепродуктів виробництва КНР, термін придатності до споживання яких минув. Вартість вилученого складає близько півтора мільйона гривень.

З метою визначення впливу продукції на стан здоров’я і життя людини, відібрані зразки продукції надіслані до Санітарно – епідеміологічної станції для проведення лабораторних досліджень. Наразі проводиться перевірка.

 

Прес – офіцер УПМ ДПА у Полтавській області

Дмитро Скобельський