Перші підсумки та подальші перспективи в роботі обговорювали у фіскальній службі Полтавщини

Про результати роботи органів ДФС у січні поточного року та завдання по залученню резервів для забезпечення надходжень до бюджетів йшлося на нарадах в державній фіскальній службі. Селекторну нараду із керівництвом територіальних органів ДФС в областях провів Голова ДФС України Роман Насіров. По завершенні селектору відбулася розширена підсумкова нарада головного управління ДФС у Полтавській області.

Засідання, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів ГУ ДФС, начальники ДПІ, ОДПІ та їх відділень, відкрив виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров. Звертаючись до керівного складу органів ДФС Полтавщини, очільник Головного управління відзначив важливість своєчасного та повного наповнення державного та місцевих бюджетів області, виділивши ті напрямки роботи, що потребують найбільшої уваги. Серед них зокрема: більш ретельний аналіз роботи підприємств агарного сектору економіки в тісній співпраці із відповідними підрозділами органів місцевої влади; продовження боротьби із правопорушеннями на ринку праці та легалізація доходів населення; надходження коштів до бюджетів за рахунок погашення податкового боргу; дієва співпраця із оперативними підрозділами ДФС у протидії із порушеннями податкового законодавства; тощо.

Завершуючи засідання в.о. начальника ГУ ДФС в області наголосив на налагодженні тісного діалогу із мас-медіа регіону, з метою більш прозорої роботи територіальних органів ДФС та підтримки відповідного іміджу служби, як інструменту, що також впливає на забезпечення стабільних надходжень до державного та місцевих бюджетів впродовж 2016 року.

Головне управління ДФС у Полтавській області