Вічна слава народному подвигу

66 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу народам поневоленої Європи та світу не підвладний часу.

У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вдумайтеся лише в таку страшну цифру: кожний сьомий з тих майже 60-ти мільйонів, яких забрала війна - наш співвітчизник.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів! Низький уклін всім тим, на чиї плечі випала непроста доля працювати в тилу, дітям війни, тим кому довелося в умовах окупації відстоювати честь та гідність своєї Вітчизни та за сотні кілометрів важко працювати на території Німеччини.

З кожним роком вас усе менше, шановні ветерани. З кожним роком усе далі від нас той пам'ятний день Перемоги, то дедалі більш рельєфним стає значення вашого подвигу. І хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація — у цей день ми вклоняємося ветеранам Великої вітчизняної війни, складаємо вам глибоку синівську шану.

Наповнюючи державну скарбницю Державна податкова адміністрація у Полтавській області разом із платниками податків робить все можливе, щоб створити нашим ветеранам затишні умови життя, стабільно виплачувати гідні пенсії та забезпечити отримання інших соціальних гарантій.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної, солдатські вдови, всі ті хто вніс свій вклад у наближення Дня Перемоги. Сердечно і щиро вітаю Вас із 66-ю річницею Перемоги, зі святом, яке було, є й завжди буде з нами. Довгих Вам років життя, міцного всім здоров'я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, усього народу України!

З повагою,

Сергій Міщенко

голова ДПА у Полтавській області