Роман Насіров відкрив Полтавське управління Офісу великих платників

Полтавське управління Офісу великих платників обслуговуватиме 53 підприємства: 43 полтавських та 10 чернігівських великих платники. Полтава стала п’ятим містом після Луцька, Івано-Франківська, Тернополя та Вінниці, де у рамках глобальної реформи ДФС та, зокрема, Центрального офісу обслуговування великих платників відкрився модернізований Офіс.

«Сьогоднішня подія – це ще один значний крок у напрямі реформування ДФС. Адже основне завдання, яке визначено для ДФС як партнера бізнесу – це забезпечення якісного сервісного обслуговування платників та створення належних умов і стимулів для їх діяльності та розвитку підприємництва в Україні», - зазначив Голова ДФС Роман Насіров під час урочистого відкриття Офісу в м. Полтаві. Спілкуючись з підприємцями, які обслуговуватимуться в цьому Офісі, Роман Насіров запевнив, що кожен з них може розраховувати на свого персонального консультанта – аккаунт-менеджера, який обов’язково знайде індивідуальний підхід та допоможе з оперативним вирішенням нагальних питань.

Підтримку створенню Полтавського управління Офісу великих платників висловили й представники органів місцевої влади та самоврядування. Так, Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко відзначив, що полтавська громада вдячна за створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та стимулювання економіки краю, адже відкриття Офісу сприятиме зростанню надходжень до бюджетів всіх рівнів, і місцевого зокрема. Адже за результатами роботи у минулому році полтавські підприємства, що належать до категорії великих платників податків, сплатили до державного бюджету майже 11 млрд. грн. та понад 300 млн. грн. – до місцевої скарбниці. Чернігівські великі платники податків у минулому році поповнили державну скарбницю майже на 6,5 млрд. грн. та сплатили до місцевих бюджетів майже 50 млн. грн.

Крім того, Роман Насіров повідомив присутніх на відкритті Офісу представників великих платників та місцевої влади про позитивне вирішення питання щодо сплати частини податку на прибуток при перереєстрації до Офісу великих платників податків. Державна фіскальна служба України разом з Казначейством погодили ряд заходів для розв'язання питання щодо зарахування до обласних бюджетів 10% податку на прибуток, сплаченого великими платниками, у яких фактичне місцезнаходження та місце податкового обліку не співпадають. Так, Казначейство завершує тестування щодо відкриття бюджетних рахунків для зарахування та розподілу податку на прибуток за місцем знаходження великого платника та відкриває ці рахунки. ДФС, у свою чергу, повідомить реквізити відкритих рахунків великим платникам, у яких фактичне місцезнаходження та місце обліку не співпадають, а також проводитиме відповідну роз’яснювальну роботу в територіальних органах служби.

Головне управління ДФС у Полтавській області