Робоча нарада та „круглий стіл” за участі Голови ДФС України Романа Насірова пройшли у Полтаві

В ході робочого візиту на Полтавщину Голова Державної фіскальної служби України поспілкувався зі своїми колегами, керівниками органів місцевої влади, депутатами та громадськими діячами області.

Зокрема, керівник Державної фіскальної служби держави провів нараду із керівниками територіальних підрозділів ДФС у Полтавській області під час якої відзначив, що проводячи відповідні зустрічі його основна мета – поспілкуватися з колективом та дізнатися безпосередньо від фахівців на місцях про проблемні питання, що їх хвилюють, разом визначити шляхи їх вирішення та вислухати конструктивні пропозиції. В.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров подякував очільнику служби за увагу та розуміння й відзначив, що одне з головних завдань, що виконують сьогодні полтавські територіальні підрозділи ДФС – це налагодження відповідного контакту та комунікацій з платниками податків, адже робота по наповненню бюджетів двосторонній процес, в якому кожна із сторін повинна робити свої кроки назустріч.

Поспілкувався Роман Насіров і з місцевою владою, народними обранцями, які представляють інтереси регіону у Верховній Раді України та представниками громадськості й бізнесу регіону. Так, під час засідання „круглого столу”, що пройшло в рамках візиту Голови ДФСУ в область, йшлося зокрема про відкриття Полтавського управління офісу великих платників, що відбулося днями у Полтаві та ті переваги які це принесе в регіон. Зокрема, Роман Насіров відзначив, що відкриттям відповідного офісу обслуговування була підтверджена вагомість Полтавщини, як надійного бізнес центру, а це сприятиме залученню потенційних інвесторів та, як наслідок зростанню економічного благоустрою краю. Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, присутній на засіданні, подякував Роману Насірову за цей крок та відзначив, що в майбутній роботі офісу для обслуговування великого бізнесу на Полтавщині присутня і значна соціальна складова, адже на всіх цих підприємствах працюють полтавці, які ще краще виконуватимуть свою роботу коли знатимуть, що завдяки цьому процвітатиме їх громада. На завершення зустрічі Голова ДФС України домовився із учасниками „круглого столу” підтримувати перспективні ініціативи та вирішувати існуючі питання в тісній співпраці.

Головне управління ДФС у Полтавській області