Літо з „Орлятком”!

Наближається сонячне літо і для багатьох батьків постає питання вже зараз – куди відправити своїх дітей на відпочинок? Звичайно ж – у дитячі табори. На своїх гостей чекає і Дитячий оздоровчий центр „Орлятко”, яким опікується Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної податкової служби. Традиційно з червня по серпень заклад приймає на оздоровлення дітей різних вікових категорій та соціальних груп. Сам оздоровчий центр розташований у мальовничому куточку Полтавщини в сосновому лісі села Матвіївка Котелевського району, неподалік від Ворскли.

Щороку „Орлятко” розквітає та поповнює ряди своїх відвідувачів. Адже, до послуг відпочиваючих тут не лише свіже повітря, колоритна природа та сонячні літні дні, а й відповідний сервіс. Це, перш за все, прекрасна їдальня з двома просторими залами в якій щодня, під час п’ятиразового харчування, дітлахи мають змогу поласувати багатими на вітаміни та інші поживні речовини стравами.

В оздоровчому центрі на дітей чекає різноманітна програма відпочинку. До послуг малечі тут і бібліотека, і комп’ютерний клас – тож без проблем тут можна навчатись відпочиваючи. На тих, хто не уявляє свого дозвілля без щоденних занять спортом – завжди чекає футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс та багато іншого. Незабутні враження залишають і концерти та культурно – масова програма, які влаштовують для своїх друзів самі відпочиваючі на розташованій в затишному сосновому обрамленні естраді. Ну і звичайно, який же відпочинок без річки. Для тих, хто насолоджується відпочинком в „Орлятку” – завжди є можливість відвідати охайний пляж на березі Ворскли, адже туди малечу відвозить власний автобус.

Цьогоріч на Вас чекатимуть у таборі у три зміни: з 16 червня по 6 липня, з 9 по 29 липня та з 1 по 21 серпня. Тож, не баріться та потурбуйтеся про літнє дозвілля дітей заздалегідь – дайте можливість малечі відпочити в одному з найкращих таборів Полтавщини! Всі бажаючі придбати путівки до ДОЦ «Орлятко» можуть звернутися до Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної податкової служби за адресою: вул.. Фрунзе 4, кімната 305, або зателефонувати – 50-35-30 чи 56-12-18.

Управління масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області