Боротьба з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

Як розповіли у відділі боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Полтавській області за січень - лютий 2016 року за ініціативними матеріалами співробітників відділу внесено 6 повідомлення до Банку даних про сумнівні фінансові операції.

За результатами аналітичних досліджень та довідок складено 25 матеріал з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 18 аналітичних досліджень з ознаками злочину за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, якщо вона спричинила тяжкі наслідки , загальна сума встановлених збитків по яких складає 7 млн. 974,2 тис.грн. , 1 аналітичне дослідженя з ознаками злочину за ст.191 КК України, (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем , загальна сума встановлених порушень по якому складає 13 млн. 590 тис.грн. , 4 аналітичних дослідження та довідок з ознаками кримінального правопорушення за предикатними злочинами на загальну суму 11 млн. 335,1 тис.грн., 1 аналітичне дослідженя з ознаками злочину за ст.209 КК України, (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, загальна сума встановлених порушень по якому складає 12 млн. 062,00 тис.грн. , 1 аналітичне дослідження з ознаками кримінального правопорушення за іншими злочинами.

Також за матеріалами відділу обліковано 5 кримінальних правопорушень, у тому числі: 1 кримінальне правопорушення – за ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво) 2 кримінальних правопорушення – за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем),1 кримінальне правопорушення - за ч.3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів, що призвело до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах, також 1 кримінальне правопорушення – за ч.2 ст. 367 КК України.( службова недбалість, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.