Понад 5 млрд. грн. сплатили до бюджетів всіх рівнів платники податків Полтавщини

За підсумками роботи податкових органів Полтавської області у січні-квітні 2011 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 5 млрд. 39 млн. грн. платежів, що у 1,5 рази більше ніж у відповідному періоді минулого року.

До державного бюджету у звітному періоді акумульовано майже 4 млрд. 245 млн. грн., що в 1,6 рази перевищує минулорічні обсяги збору податків. Обсяги зборів зросли по всіх провідних платежах, зокрема: по податку на прибуток – в 3,2 рази, по податку на додану вартість - в 1,5 рази, по акцизному збору з вироблених в Україні товарів – в 1,3 рази, по рентних платежах за видобуту нафту, газ та газовий конденсат – в 2,2 рази.

За 4 місяці поточного року до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 794,4 млн. грн. податків та зборів, що перевищує минулорічні обсяги надходжень на 159,3 млн. грн. або на 25,1%. Приріст надходжень до рівня минулого року забезпечено по всіх провідних платежах: по податку на доходи фізичних осіб – більше ніж на 23,1%, по платі за землю – на 39%. Всі бюджетні призначення по платежах до місцевого бюджету, затверджені місцевими органами влади, по податках, які контролюються податковими службами області, виконано в повному обсязі на 109,5%. Додаткова мобілізація склала 68,6 млн. грн.

 

ДПА у Полтавській області