Результати роботи слідчих підрозділів

Як розповіли у слідчому управлінні фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області за період січня-лютого 2016 року до слідчих підрозділів фінансових розслідувань ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 28 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до ЄРДР внесено 8, з них 6 – за ст.212 КК України, 2 – за ст.204 КК України.

На підставі матеріалів оперативного підрозділу ГУ ДФС у Полтавській області до ЄРДР внесено 6 кримінальних проваджень.

Всього у період січня-лютого 2016 року слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Полтавській області розслідувалось 47 кримінальних проваджень.

В зазначений період з інших правоохоронних органів для проведення подальшого досудового розслідування надійшло 3 кримінальні провадження.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими впродовж вказаного періоду закінчено 6 кримінальних проваджень, із яких до суду з обвинувальним актом направлено 4 кримінальних проваджень.

В період січня-лютого 2016 року закрито 2 кримінальних провадження, з них:

1 кримінальне провадження - на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України;

1 кримінальне провадження - на підставі п.9 ч.1 ст.284 КПК України.

Надійшло коштів до бюджету у закритих кримінальних провадженнях із застосуванням податкового компромісу на підставі п.9 ч.1ст.284 КПК України 414 тис.гривень.

За період січня-лютого 2016 року накладено арешт на майно по направлених до суду кримінальним провадженням складає 1 114 тис.гривень.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Полтавській області