Роман Безус задекларував доходи за 2015 рік

Щороку по всій Україні проводиться кампанія декларування громадянами свого майнового стану та доходів. З січня по травень до податкових інспекцій прозвітувати перед Державою приходять як пересічні громадяни, так і видатні діячі мистецтва, культури, спорту.

23 березня 2016 року, ‪‎податкову інспекцію‬ м. ‪‎Кременчука‬ відвідав його уродженець, півзахисник футбольного клубу «Дніпро», володар Кубка України, Бронзовий призер чемпіонату України, фіналіст Ліги Європи УЄФА: 2014/2015 ‪‎Роман Безус‬. Він подав декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік.

«Мене, як людину спорту турбує, що в Україні розвиток цієї галузі в занепаді. Хоча народ, який поважає свою Державу повинен розуміти, що здоров’я підростаючого покоління можливе при належному фінансуванні. Своєчасне фінансування на місцях можна отримати лише за рахунок сумлінного виконання громадянами обов’язків зі сплати податків. ‎Декларування доходів‬ – запорука побудови цивілізованої держави», - наголосив футболіст та закликав земляків наслідувати його приклад.

Головне управління ДФС у Полтавській області