Особливості проведення цьогорічної деклараційної кампанії обговорювали в Головному управління ДФС у Полтавській області

Семінар-нарада присвячена проведенню кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році пройшла в Головному управлінні ДФС у Полтавській області. На семінар, який розпочався у селекторному режимі із включенням ДФС України та всіх областей, зібралися заступники керівників Головних управлінь, начальники податкових інспекцій, а також фахівці органів ДФС, відповідальні за проведення деклараційної кампанії у 2016 році.

Під час селекторного включення учасники семінару розглянули ряд питань, серед яких: стан організації роботи щодо проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році; пріоритетні напрями діяльності органів ДФС при залученні до декларування доходів громадян; інші питання з організації діяльності підрозділів податків і зборів з фізичних осіб. Проаналізувавши організацію та проведення органами ДФС інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо декларування громадянами доходів отриманих у 2015 році учасники семінару перейшли на регіональний рівень обговорення в ході якого заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова відзначила, що для того, аби кампанія декларування проходила успішно, а платники податків мали змогу скористатися всіма можливостями для подання та заповнення декларації, в органах ДФС області повинна бути організована відповідна робота.

Під час регіонального етапу семінару крім попередніх підсумків цьогорічної кампанії декларування присутні обговорили основні завдання та напрями організації роботи із подальшого удосконалення процесу декларування громадянами своїх доходів, зокрема у напрямку вдосконалення процесу прийому декларацій та обробки податкової звітності.

Підсумовуючи роботу на семінарі Жанна Кузнецова акцентувала увагу присутніх на пріоритетності активізації проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії серед населення щодо обов’язковості подання декларацій про майновий стан і доходи та можливості їх подання громадянами, як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Головне управління ДФС у Полтавській області