Понад 6 тисяч громадян області подали свої декларації про доходи з початку року

З них 5218 громадян – це ті, які були зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, підкреслила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнeцова..

Найбільше декларацій подали громадяни по Кременчуцькій об’єднаній державні податкові інспекції - 1476 та по Полтавській ОДПІ – 865 громадян.

Загальна сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає 11 млн. 950 тис.грн. Найбільша сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає сплаті до бюджету визначена по Кременчуцькій ОДПІ та складає майже 3 млн. 90 тис.грн.

З початку кампанії декларування по області найбільше було подано декларацій про майновий стан і доходи громадянами від продажу сільськогосподарської продукції. Зокрема, на сьогоднішній день подано 2987 декларацій даної категорії. Дохід від успадкованого чи отриманого в дарунок майна задекларували 1734 громадян області. Дохід, отриманий від операцій з інвестиційними активами за 2015 рік, наразі, задекларували 45 громадян Полтавської області.

З початку року своїм правом на отримання податкової знижки скористалися 950 громадян Полтавщини. Найбільше таких по державній податкові інспекції у м. Полтаві (244 особи) та Кременчуцькій ОДПІ (214 осіб). Сума повернутого з бюджету податку на доходи фізичних осіб становить близько 300 тис.грн.

Головне управління ДФС у Полтавській області