ЄСВ ІЗ ЗАРПЛАТИ ПРАЦІВНИКА, ЯКИЙ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ФОПОМ

e-mail Друк PDF

Якщо працівник є фізичною особою-підприємцем та на підприємстві отримує зарплату 1000 грн., єдиний соціальний внесок утримується з нарахованої йому чи з мінімальної зарплати?

У разі якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску.

При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску, встановлена

частиною 5 статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2494-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», із змінами та доповненнями, застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від її розміру.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області