АКТУАЛЬНО ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Головне управління ДФС у Полтавській області звертає увагу, що Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – ‪‎АЦСК_ІДД‬) на головній сторінці офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД у розділі «Новини» за посиланням http://acskidd.gov.ua/news повідомив про припинення з 03.03.2016 роботи окремих пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД у зв’язку зі скороченням штатної чисельності Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Для отримання послуг електронного цифрового підпису (далі – ‪‎ЕЦП‬) необхідно звертатись до пунктів реєстрації користувачів, розташованих в обласних центрах.

Більш детальну інформацію щодо режиму роботи пунктів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації користувачів Інформаційно- довідкового департаменту ДФС можна переглянути у розділі «Контакти» за посиланням: http://acskidd.gov.ua/contacts

Так, з 03.03.2016 у Полтавськый області припинив роботу відокремлений пункт реєстрації користувачів у місті Лубни.

На теперішній час у Полтавській області послуги ЕЦП надають два пункти реєстрації користувачів у м. Полтава та Кременчуг за адресами: м. Полтава, вул. Фрунзе, буд. 155, зал №1, каб. 1 тел.: (053) 259-41-05; м. Кременчук, вул. Жовтнева, 43, каб. 205 тел.: (05366) 21110.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області