Більше 30 справ про порушення митних правил було заведено з початку року на Полтавщині

Правоохоронна робота Полтавською митницею ДФС в січні-березні 2016 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. Як повідомив перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько, за результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 32 адміністративних справи про порушення митних правил на загальну суму 24 тис. 653 грн.

Протягом січня-березня 2016 року спільно з правоохоронними органами області митниками було проведено 8 спеціальних заходів, за результатами яких складено 8 протоколів про порушення митних правил. В ході цих заходів вилучено із незаконного обігу на території області товарів/предметів загальною вартістю 24,7 тис.грн.

В 2016 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Рубіж-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 5 справ про порушення митних правил на загальну суму 15 тис. 201 грн.

З початку поточного року в рамках проведення всеукраїнської операції «Акциз-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 3 справи про порушення митних правил на загальну суму 8 тис. 902 грн.

На порушників митних правил накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму 485,1 тис. грн. Судами прийнято рішення про конфіскацію товарів/предметів, що були об’єктами митних правопорушень на суму 819,4 тис.грн.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області