Двадцять порушників трудового законодавства викрили представники фіскальних органів Полтавщини з початку року

e-mail Друк PDF

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова.

Зокрема, у І кварталі 2016 року порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 20 суб'єктах господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано 605,5 тис. грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних, а також 257,3 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 364 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 171,3 тис, грн. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 91 особу.

Головне управління ДФС у Полтавській області