Близько 130 раз зверталися громадяни до фіскальних органів Полтавщини з початку року

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, з початку року до ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 126 письмових звернень громадян, що на 11 звернень менше, ніж за відповідний період 2014 року, з них: 126 заяв.

Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян показав, що питання, з якими найчастіше зверталися громадяни письмово, стосувались роз’яснень норм чинного податкового законодавства. Основною причиною їх надходжень є постійні зміни в законодавстві, а також вони обумовлені значною кількістю неврегульованих та проблемних питань у податковому законодавстві. Громадяни зверталися до ГУ ДФС у Полтавській області з питань, які стосувалися: контрольно-перевірочної роботи (62 звернень, або 49,2%), податку на доходи фізичних осіб (17 звернень, або 13,5%), питань фінансового забезпечення працівників (9 звернень, або 7,1%), плати за землю (8 звернення, або 6,2%); інформування про ухилення від сплати податків (6 звернення, або 4,8),

На всі звернення надані своєчасні відповіді в терміни, передбачені законодавством. Порушення терміну їх розгляду структурними підрозділами та підпорядкованими інспекціями не допускалися.

Скарг та повторних звернень до органів ДФС у Полтавській області від громадян у І кварталі 2016 року не надходило.

Аналізуючи структуру звернень за соціальним станом заявників, слід зазначити, що 10 звернень , або 4,9% від загальної кількості, надійшло від працівників органів ДФС (у т.ч. колишніх), по 4 (1,9%) - від держслужбовців та пенсіонерів, 2 (0,9%) – від працівників бюджетної сфери; по 1 (0,5%) – від селянина та військовослужбовця, в 179 зверненнях соціальний стан заявника не вказувався (89,1 % від загальної кількості звернень).

З початку року керівниками територіальних органів ДФС області було проведено 12 прийоми за зверненнями громадян, що на 6 прийомів більше ніж за аналогічний період минулого року.

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує, запис на черговий прийом до керівника органу ДФС припиняється за 10 робочих днів до дати особистого прийому, в інших випадках – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом. Поштова скринька для подання громадянами письмових звернень в електронному вигляді до ГУ ДФС у Полтавській області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Головне управління ДФС у Полтавській області