Наше завдання — пам’ятати і допомагати

Як і по всій країні на Полтавщині другий день тривають заходи з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. За традицією урочистий прийом учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – членів Місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації „Асоціація ветеранів ДПС України” пройшов і в Головному управління ДФС у Полтавській області.

Вітаючи присутніх в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров відзначив, що для України Чорнобиль – це не лише чорний біль. Це – насамперед, щоденне буття у широкому полі постчорнобильських проблем, масштаб яких має планетарне значення. «Через тридцять років після найбільшої в історії людства техногенної катастрофи, ми, українці, й досі достатньо не володіємо інформацією щодо справжніх її причин, масштабів і, головне, наслідків. Наше завдання — пам’ятати, не звикнути і по можливості допомагати людям, які постраждали від цього лиха, та особливо тим хто ліквідували його наслідки», - відзничив очільник державної фіскальної служби області, підкресливши, що серед працівників та пенсіонерів-податківців 14 ліквідаторів аварії.

Борис Сидоров відзначив, що фіскальна служба Полтавщини намагається якісно виконувати покладені на неї завдання, від яких у певній мірі залежить і реалізація соціальних програм для „чорнобильців”. Так, готуючись до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, за ініціативи пенсіонера ДПІ у м. Полтаві, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Анатолія Бондаренка було відряджено невеличкий „податковий” десант до Прип’яті, де було знято спеціальний фільм, який і переглянули учасники урочистого прийому.

Після обміну думками, спогадами та обговоренням існуючих проблем і шляхів їх розв’язання було вирішено укласти угоду про співпрацю та взаємодію між Головним управління ДФС у Полтавській області та Місцевим осередком ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України», яку і підписали під час заходу керівники зазначених відомств Борис Сидоров та Анатолій Бакун.

Із нагоди річниці очільник Головного управління нагородив ліквідаторів орденом «За Мужність» 30 років Чорнобилю, а керівник регіонального осередку ветеранів-податківців вручив матеріальну допомогу. На завершення зустрічі її учасники всі разом вирушили на урочисту ходу до Успенського Собору та участі у мітингу-реквіємі й покладанні квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

Головне управління ДФС у Полтавській області