Привітання в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні полтавці, дорогі ветерани, герої – переможці,

від імені колективу Головного управління ДФС у Полтавській області вітаю вас із 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі

та завершенні Другої світової війни!

Історія війни – це історія, написана кров’ю хоробрих. Вона може обійтися без зведень та великих чисел. Її своєрідність у тому, що проходить вона через серце людини, бійця, в’язня, героя. Вона символ і запорука майбутньої перемоги, яку необхідно ще добути ціною жертв та тривалої боротьби. Але перемога ця вже відчувається в серці героя, в його твердості та непереможності.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, самовіданно працював у тилу. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди.

Дорогі наші ветерани, герої – переможці, полтавці, вітаю Вас зі святом! Ми у вічному боргу перед Вами за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю. Щиросердно бажаю вам міцного здоров'я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток. Нехай Господь береже нашу Батьківщину від ворога! Миру нам на нашій рідній землі!

 

З повагою,

в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області

Борис Сидоров