Понад 1 млрд грн надходжень ЄСВ забезпечила Полтавщина з початку року

А саме, як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова початку 2016 року територіальними органами Головного управління ДФС у Полтавській області забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в сумі майже 1 млрд. 36 млн грн. Зокрема, у квітні 2016 р. платниками Полтавщини було сплачено 275,3 млн. гривень ЄСВ.

Варто нагадати, що у 2016 році підприємці на загальній системі оподаткування сплачують єдиний внесок з чистого доходу. Якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, він має право самостійно визначити але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. Водночас сума єдиного внеску, який сплачується, не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток) або якщо прийнято рішення про сплату такого єдиного внеску при відсутності оподаткованого доходу.

Підприємці на єдиному податку сплачують єдиний внесок у сумах, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області