Майже 40 порушників трудового законодавства викрили представники фіскальних органів Полтавщини з початку року

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова.

Зокрема, впродовж січня-квітня 2016 року порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 38 суб'єктах господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 8 млн. 716 тис.грн., а також 299,7 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 471 працівником, що забезпечило додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 229,6 тис, грн. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 187 осіб.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області