Податківці Полтавщини викладатимуть в школі бізнесу

Оволодіння молодими особами комплексом знань і умінь для планування та ведення всіх етапів підприємницької діяльності, від складання бізнес-планів до практичного втілення талановитих бізнес ідей в життя – основна мета роботи Школи з основ підприємницької діяльності „Молодь обирає бізнес”, що відкрилася в рамках обласної Програми „Молодь Полтавщини”.

Днями в Полтавському обласному молодіжному центрі праці пройшло засідання організаційного комітету Школи, активну участь в якому взяли й фахівці Державної податкової адміністрації у Полтавській області. Під час засідання члени організаційного комітету обговорили напрямки співпраці органів державної влади та громадськості по забезпеченню зайнятості молодих спеціалістів, стимулюванню їх підприємницької діяльності та проведенню необхідної для цього роз’яснювальної роботи з питань оподаткування малого бізнесу в сучасних умовах. В рамках проекту „Молодь обирає бізнес” фахівці Державної податкової адміністрації Полтавщини братимуть безпосередню участь в навчальному процесі. Зокрема вже в червні поточного року в Школі з основ підприємницької діяльності заплановано проведення окремого семінару присвяченого „Оподаткуванню підприємницької діяльності малого бізнесу в сучасних умовах діючого податкового законодавства”.

В ході навчання в Школі розглядатимуться основні новації в оподаткуванні підприємницької діяльності відповідно до норм Податкового кодексу України та перспективи змін податкового законодавства, запропоновані у проекті Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області