Працівниками оперативного управління Полтавщини ліквідовано канал надходження на територію області контрабандної горілки та тютюнових виробів

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік в рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання і збуту лікеро-горілчаних виробів працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області вилучено підакцизної продукції на суму майже 600 тис. грн.

Як встановлено в ході проведення слідчо-оперативних заходів, мешканець м.Кременчука здійснював придбання спирту, у т.ч. незаконно ввезеного на територію України поза митним контролем, та шляхом його змішування з водою і хімічними речовинами (ароматизаторами і барвниками) в орендованому гаражному приміщенні виготовляв фальсифіковані лікеро-горілчані напої, які збував населенню.

Згодом, він також налагодив поставки на заказ контрабандних лікеро-горілчаних напоїв і тютюнових виробів виробництва країн Євросоюзу та Об’єднаних Арабських Еміратів, які на територію області транспортувалися за допомогою послуг кур’єрських служб.

У ході чергової поставки зазначеної підакцизної продукції, працівниками податкової міліції з дозволу суду проведено обшуки встановлених місць накопичення, виготовлення та реалізації лікеро-горілчаних напоїв і тютюнових виробів, під час яких вилучено понад 1 т спирту, понад 2 тони горілчаних напоїв і вин, майже 8,3 тис. пачок тютюнових виробів. Загальна вартість вилученої продукції склала 582 тис. грн. На даний час проводяться слідчі дії.

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавськійобласті

В.В.Захарченко