Працівники фіскальної служби Полтавщини провели Флеш-моб «Вишиванка – це твій генетичний код»

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня , у поточному році це 19 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Долучилися до свята і працівники Головного управління ДФС у Полтавській області на чолі з в.о. начальника Борисом Сидоровим , головою Полтавської обласної профспілки працівників ДФС Ольгою Клочко, головою місцевого осередку ветеранів ДПС Анатолієм Бакуном, які вдяглися у цей день не у повсякденний одяг, а у яскраву вишиванку, чим висловили своє ставлення до сповідування української традиції і культури, української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.

Як зазначив Борис Сидоров в такі дні люди завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Також потрібно показувати, що вишиванка — не пережиток давніх часів, а сучасний, гарний, позаполітичний і що найголовніше, як на сьогодні, екологічний одяг. День Вишиванки – це свято національної єдності.

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавськійобласті

В.В.Захарченко