ОПЕРАТИВНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ДФС ПОЛТАВЩИНИ ВИКРИТО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПІЛЬНОЇ ГАЗОВОЇ АЗС

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області під час проведення спільних заходів з працівниками Управління служби безпеки України в області, направлених на забезпечення державного контролю за обігом підакцизних товарів, у смт. Чутове викрито незаконну автозаправну станцію, на якій без передбачених законом дозвільних документів здійснювалася реалізація скрапленого вуглеводневого газу.

Під час документування правопорушення до прийняття судом рішення вилучено скраплений газ (пропан) в кількості 2 500 л., а також технологічне обладнання – газозаправний модуль та газороздавальне обладнання. Приблизна ринкова вартість вилученого скрапленого газу та обладнання становить 377,7 тис. грн.

За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності).

Крім цього, працівниками управління аудиту ГУ ДФС у Полтавські області проведено фактичну перевірку дотримання касово-розрахункових операцій, за результатами якої встановлено порушення, що передбачають фінансові санкції на суму 58,6 тис. грн.

 

 

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавськійобласті

В.В.Захарченко