Працівники Головного управління ДФС Полтавської області взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Проблеми і перспективи розвитку бухгалтерської професії в Україні»

Цими днями в приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі відбулося засідання «круглого столу» на тему: ««Проблеми і перспективи розвитку бухгалтерської професії в Україні» Захід проводився в рамках 55- річчя заснування Полтавського університету економіки і торгівлі та 45-річчя кафедри бухгалтерського обліку і аудита.

У засіданні взяли участь проректор з наукової роботи Сергій Гаркуша, завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудита Ольга Карпенко, заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області Вікторія Захарченко, закордонний гість з Австралії член інституту сертифікованих аудиторів Австралії Сіва Натан , викладачі та студенти університету.

Метою «круглого столу» стало обговорення нововведень в бухгалтерському обліку, зміни в оподаткуванні, та інші проблемні аспекти бухгалтерському обліку.

Цікавими для учасників «круглого столу» була доповідь члена інституту сертифікованих аудиторів Австралії Сіва Натана, який поділилився розробками системами та механізмами оподаткування та формування прибутку для компаній, а також моніторингом прогресу у запровадження системи електронної обробки у Австралії щодо податку на додану вартість, а також електронної обробки податкових деклараці, зборів та запитів податкових агентів.

«Круглий стіл» проводився у формі дискусії, у ході якої інші учасники жваво обговорювали окреслені доповідачами проблеми, ділилися власним баченням.

На закінчення зі словами вдячності випускниця кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області Вікторія Захарченко подякувала керівництву кафедри за отриманні неоцінені знання в такій професії, як бухгалтерія та зазначила, - «Я дуже рада бути присутньою на сьогоднішніх урочистостях, та від усього серця вітаю мою Альма-матір із ювілеєм у 55 років, а також, мою кафедру «Бухгалтерського обліку та аудиту» із, не менш визначною датою, 45 років.

Хочу подякувати своїм викладачам за невтому працю, отримані нами знання, наші успіхи у навчанні й самоосвіті згодом, підтримку наших починань, та загалом, за добру пам’ять про роки, проведені в університеті та назавжди привиту любов до нього. І хоча я не працювала бухгалтером, моє життя та професійна діяльність назавжди пов’язана із Університетом. Вже більше 20 років я працюю в податковій системі, і маю відзначити, що сьогоднішні фіскальні органи Полтавщини на 13% складаються із колишніх випускників ПУЕТу, а це майже кожен сьомий працівник. І все це не спроста, адже, як показав досвід, кадрам яких готує Виш довіряють в багатьох установах та службах не лише області, а й всієї держави.

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко