Свято останнього дзвоника – крок у доросле життя

У школах пролунав останній дзвоник. Він сповістив усіх школярів, що закінчився ще один учбовий рік. Для деяких учнів він черговий, а для одинадцятикласників - «останній». А це - розставання, смуток, добрі побажання. На порозі нове життя - незвичайне, складне, але цікаве і прекрасне.

Привітати вчителів, батьків, учнів та випускників зі святом останнього дзвоника до Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №10 ім. В.Г.Короленка, якою вже багато років опікується Головне управління Державної фіскальної служби у Полтавській області завітали гості – начальник управління організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Порощай.

Директор школи Алла Ширай привітала дітей та батьків із новим етапом їхнього життя та побажала нових звершень та здійснення всіх бажань.

Долучилася до вітальних слів і Жанна Порощай, яка привітала школярів та випускників зі святом і побажала їм міцного здоров’я, щастя, миру і добробуту, процвітання і стабільності, бадьорості і святкового настрою, щасливих та яскравих подій, завжди пам’ятати своїх батьків та турбуватися про них, бути справжніми, цивілізованими громадянами своєї Батьківщини.

Свято традиційно було багате на чудові пісні та хореографічні композиції, та звичайно - вальс. Тож в добру путь випускники!!!!.

 

В.о. начальника управління-

начальника відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавській області

Д.П.Шевченко