Чемпіон світу з таїландського боксу – податківець Олег Приймачов

Олег Приймачов народився 11 листопада 1989 року в с. Засулля Лубенського району Полтавської області. З дитячого віку Олег привчив себе до спорту та здорового способу життя, грав у футбол з 18 років, займався боксом, а вже з 21 року почав професійно заматися тайським боксом.

В послужному списку Олега Приймачова чимало спортивних здобутків - це чемпіон України з кікбоксингу 2011 - 2014р.р, чемпіон України з тайландського боксу 2013, 2014, 2015 років, переможець фіналу кубка України з тайландського боксу 2013р, бронзовий призер Чемпіонату Європи з тайландського боксу 2013р,(Лісабон, Португалія) Чемпіон Європи з тайландського боксу 2014р(Краків Польща), переможець турніру "Честь воїна" Харків 2013р, переможець турніру KICK&WIN Київ 2015р, учасник Чемпіонату світу 2014р Малайзія. Срібний призер Чемпіонату світу 2015р. Бангкок Тайланд.

І ось у Швеції у місті Йончопінгу пройшов чемпіонат світу з таїландського боксу, участь у якому взяли 88 збірних світу. Серед спортсменів був і наш земляк Олег Приймачов, який виступав за правилами Муай-Тай (91 кг). Олег виступав під першим номером за збірну України.

У надзвичайно видовищних поєдинках та в результаті напруженої боротьби помічник оперуповноваженого відділу активних заходів оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області та представник клубу з силових єдиноборств «Легіон» Олег Приймачов переміг своїх конкурентів та отримав золоту медаль.

Олег Приймачов працює в оперативному управлінні ГУ ДФС у Полтавській області вже понад 5 років, за час служби у податковій міліції зарекомендував себе тільки з позитивної сторони, як досвідчений, грамотний, відповідальний співробітник. Під час спілкування з Олегом, стало зрозуміло що він не тільки фізично розвинений, а й інтелектуально підкований, чуйний і порядний хлопець.

«Головне досягнення кікбоксингу, або інших силових єдиноборств це — здатність впливати на молодь. Цей спорт формує, закріплює здоровий спосіб життя та високі моральні цінності. Адже боротьба полягає не тільки у нападі, а перш за все це здатність захистити своїх близьких і самого себе від будь-якої сторонньої агресії. Покоління, виховане талановитими тренерами в умовах чесного спорту — справжня опора своєї країни і власних родин.» - зауважив Олег Приймачов. За 5 років професійної кар’єри – це вже друга золота медаль Олега, яку він завоював на чемпіонатах світу та Європи з таїландського боксу.

 

В.о.заступника начальника управління-

начальника відділу комунікацій управління

організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області

Д.П.Шевченко