Керівництво фіскальної служби Полтавської області привітало журналістів з професійним святом

З нагоди – Дня журналіста України керівництво Головного управління фіскальної служби Полтавської області вітало місцевих представників мас-медіа з професійним святом.

«Неможливо, уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації. Адже публікації, теле- і радіопередачі завжди повинні бути злободенними, допомагати у вирішенні життєво важливих проблем та доходити до сердець людей, а журналістська праця - служити добру і справедливості. Тому саме на вас, журналістах, лежить велика відповідальність. Від вашої чесності і професійної вправності безпосередньо залежить розвиток демократії, до якої всі ми прагнемо і намагаємося йти. У цей святковий День журналіста бажаємо всім вам високих рейтингів та великих тиражів, поповнення аудиторії читачів, глядачів або слухачів, а також - розширення кола друзів, - прозвучало у вітальному виступі виконуючого обов`язки ГУ ДФС у Полтавскій області Бориса Сидорова.

«Без вашої підтримки, а іноді і контролю, робота фіскальної служби була б менш успішною та результативною, - зазначила у привітальному слові заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій управління організації роботи Вікторія Захарченко, - Щиро вдячні вам, що не залишаєте нас ні на хвилину та змушуєте завжди триматися у тонусі. Постійна увага громадськості, яку ви забезпечуєте, спонукає нас щораз аналізувати та покращувати роботу не тільки Головного управлінн, а й територіальних органів фіскальної служби».

За професіоналізм, постійну плідну співпрацю, спрямовану на підвищення податкової культури населення Полтавщини, активну участь у роз’ясненні податкового і митного законодавства журналісти отримали подарунки та квіти.

 

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко