Майже 50 порушників трудового законодавства викрили представники фіскальних органів Полтавщини з початку року

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий.

Зокрема, впродовж січня-травня 2016 року порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 47 суб'єктах господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 9 млн. 519 тисяч гривень, а також 724,6 тисяч гривень єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 595 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 292,6 тисяч гривень. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 207 осіб.

Головне управління ДФС у Полтавській області