Керівництво ДФС Полтавської області привітало оперативників ГУ ДФС у Полтавській області, які повернулись з зони проведення АТО

Нещодавно відбулася чергова ротація спецпідрозділу «Фантом» , створеного із добровольців з числа офіцерів податкової міліції 15 регіонів України. П’ятеро працівників оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області, а це Ірза Віталій, Різник Ігор, Карлов Тимофій, Шудегов Сергій та Олександр Половий днями повернулися із зони проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей, ще четверо офіцерів продовжують нести службу.

Вказані працівники в небезпечних для життя умовах здійснювали контроль вантажошляхів, автомобільних та залізничних переїздів на офіційних переходах і пунктах пропуску, а також патрулювали мобільними групами лінії розмежування.

Вітаючи співробітників заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, вручив працівниками оперативного управління почесні грамотами Полтавської обласної державної адміністрації, - «Сьогодні мені за честь привітати працівників оперативного управління, які гідно і бездоганно виконували свій конституційний обов’язок на буремному сході нашої країни, оперативники в небезпечних для життя умовах здійснювали контроль на пунктах пропуску переміщення вантажів, рух автомобільного та залізничного транспорту - це вкрай важливо в умовах нашого сьогодення», – підкреслив Сергій Садовий.

Підполковник податкової міліції, Віталій Ірза подякував за теплі слова та привітання і розповів, що, - «Ризикуючи своїм життям ми разом зі своїми колегами з інших правоохоронних органів у складі зведених мобільних груп контролювали лінію розмежування. Завдяки нашій роботі на ринки України не потрапила значна кількість контрабандних та фальсифікованих товарів. Головне – бажаю всім нам якнайшвидше мирного неба над головою та повернення всіх бійців живими та неушкодженими». Ми були об’єднані однією ідеєю і мали спільну мету, саме це і допомогло нам в несенні служби, неабиякою підтримкою для мене були ті, хто залишився тут, у Полтаві, мій, так званий, «тил». Удома мене чекали діти, кохана дружина, рідні і друзі. Відчуття відповідальності за них додавало сил і підіймало моральний дух», – зауважив Віталій Ірза.

Керівництво та колектив ГУ ДФС області дякує оперативникам, які повернулися із зони проведення АТО, за чесно виконаний громадянський і службовий обов’язок із захисту Вітчизни.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Полтавській області