Майже 137 млн.грн. єдиного податку надійшло до бюджетів Полтавщини у першому півріччі

На сьогоднішній день на обліку в органах державної фіскальної служби області перебувають більш ніж 56 тисяч фізичних осіб – підприємців, про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. З них майже 34 тисячі фізичних осіб - платників єдиного податку, у тому числі: платників єдиного податку першої групи – 4985; платники єдиного податку другої групи – 19157; платники єдиного податку третьої групи – 9610 фізичних особи.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість платників єдиного податку збільшилася на 991 платника, або на 3 %.

Завдяки співпраці платників податків та органів ДФС області впродовж січня-червня 2016 року до місцевого бюджету Полтавщини надійшло 136,7 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 43 млн.грн., або на 45,9%.

У червні поточного року, в результаті цієї роботи, по Полтавській області надійшло 9,6 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. У порівнянні із червнем минулого року надходження збільшились на 1,8 млн.грн. або на 22,9 %.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області