За результатами аудиту Головного управління ДФС Полтавської області до державного бюджету сплачено понад 36 мільйона гривень

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий з початку року Головне управління Державної фіскальної служби Полтавської області здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2016 рік.

Так, протягом січня-червня 2016 року підрозділом аудиту Головного управління було проведено 419 документальних перевірок суб’єктів господарювання. З них: планових – 59, позапланових – 360, що на 156 документальних перевірок менше в порівняні з минулим роком.

За результатами контрольно – перевірочної роботи до державного бюджету донараховано – 216,8 мільйонів гривень, з яких узгоджено податкових зобов’язань – 55,9 мільйона гривень.

Крім того, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ на 2,9 мільйонів гривень. Зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 24,1 мільйона гривень.

До державного бюджету із донарахованих сум сплачено 36,4 мільйонів гривень.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області