Полтавські податківці бажані гості у своїх підшефних

Останній дзвоник відлунав у Полтавській загальноосвітній школі №10 імені В.Г. Короленка, школі якою вже багато років опікується Державна податкова адміністрація у Полтавській області. Турботливі шефи завжди є бажаними гостями в навчальному закладі. Не стало винятком і цьогорічне свято „Останнього дзвоника”.

„Ми можемо завжди розраховувати на підтримку та допомогу наших шефів”, - зазначила під час інтерв’ю засобам масової інформації завуч з виховної роботи ЗШ № 10 Оксана Хабло, - „і справа тут не в матеріальній стороні на яку всі чомусь звертають зайву увагу. Головним є результат до якого ми, як педагоги, разом із податківцями прагнемо. Це – орієнтир на майбутнє: виховати свідомих громадян своєї держави, сумлінних платників податків, які вчасно та в повному обсязі виконуватимуть свої конституційні обов’язки та забезпечуватимуть добробут у власній країні”.

Полтавська ЗШ №10 – лише один з майже 30 навчальних закладів області, якими опікуються регіональні органи державної податкової служби. Серед випускників Полтавської загальноосвітньої школи №10 імені В.Г. Короленка багато нині відомих та визнаних полтавців, справжніх знавців своєї справи та сумлінних платників податків. Свого часу 10-ту школу м. Полтави закінчили чимало видатних особистостей, серед яких Генеральний конструктор Об’єднаного Конструкторського бюро з ракетобудування, будівництва космічної та авіаційної техніки Володимир Челомей, основоположник сучасного телебачення Марк Кривошеєв, Народна артистка України та СРСР Ада Роговцева та багато інших.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області