Про підсумки роботи Полтавської митниці ДФС у І півріччі 2016 року

Цими днями в приміщенні Полтавської митниці було підбито підсумки роботи Полтавської митниці ДФС у І півріччі 2016 року

Головними завданнями для колективу Полтавської митниці ДФС завжди були і залишаються на сьогоднішній день - забезпечення якісних та сприятливих умов для роботи учасників зовнішньоекономічної діяльності, зокрема підприємств-імпортерів, прискорення товарообігу через митний кордон України, і як наслідок – ритмічне та своєчасне наповнення Державного бюджету нашої Держави – наголосив в.о.начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук

За 6 місяців поточного 2016 року митницею спрямовано до Державного бюджету України 1 млрд. 611 млн.грн. Середньомісячні надходження до держбюджету в січні-червні 2016 року становили 268,5 млн.грн.

Бюджетні завдання першого півріччя 2016 року виконані Полтавською митницею ДФС на 103%.

Середньостатистичний час митного оформлення експортно-імпортних операцій становить 1 год.

Митне оформлення товарів з використанням електронних митних декларацій становить 99,5% від загальної кількості оформлених митних декларацій.

За результатами правоохоронної роботи митницею заведено 82 адміністративні справи про порушення митних правил на загальну суму 54,5 млн.грн.

Загалом, у звітному періоді поточного року, колектив митниці працював стабільно та ефективно. Полтавська митниця ДФС продовжує посідати гідне місце серед митних установ України в питаннях реалізації митної справи нашої Держави.

Стратегічно важливим напрямком сьогодення є формування зовнішнього сектору економіки України. Саме тут пліч-опліч працюють митники та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, забезпечуючи:

- захист інтересів вітчизняного бізнесу на міжнародній арені;

- підвищення інвестиційної привабливості національних підприємств для іноземних партнерів та забезпечення високих соціальних стандартів для населення.

Саме сьогодні митниця та бізнес повинні об’єднати зусилля для забезпечення чистоти декларування товарів, виконання митних формальностей у найкоротші строки, стабільного наповнювання бюджету, щоб держава могла повноцінно виконувати свої функції.