Близько 164 млн збитків за кримінальними правопорушеннями було відшкодовано з початку року

А саме, як відзначив в.о. начальника головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров, з початку року за матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС в області внесено 30 повідомлень до Банку даних про сумнівні фінансові операції.

За результатами аналітичних досліджень та довідок складено 46 матеріал з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі: 28 аналітичних дослідження та довідок з ознаками кримінального правопорушення за предикатними злочинами на загальну суму 45 млн. 196,6 тис.грн.; 6 аналітичних дослідження з ознаками кримінального правопорушення за ст. 212 на загальну суму 21 млн. 282,9 тис.грн.; 2 аналітичних дослідження з ознаками злочину за ст.209 КК України, загальна сума встановлених порушень по якому складає 15 млн. 775,2 тис.грн.; 11 аналітичних досліджень з ознаками кримінального правопорушення за іншими злочинами на загальну суму 8 млн. 864,40 тис.грн.

У звітному періоді за матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом обліковано 15 кримінальних правопорушень. Приєднано 23 матеріал з ознаками кримінальних правопорушень до кримінального провадження. Відшкодовано збитків за кримінальними правопорушеннями – 163,8 тис.грн.

Головне управління ДФС у Полтавській області