У Полтаві за збут незаконного виготовленого бензину засудили заступника директора нафтобази

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік нещодавно набрав чинності вирок суду відносно одного з керівників нафтобази Полтавської області, який з метою отримання неправомірної вигоди намагався збути підроблений бензин.

Як встановлено працівниками податкової міліції, 34-річний заступник директора нафтобази не будучи зареєстрованим як суб’єкт підприємницької діяльності та не маючи права на здійснення підприємницької діяльності, діючи з корисливих мотивів, з використанням службового становища, у минулому році придбав близько 100 тон незаконно виготовленого бензину марки А-92 та намагався його збути. При цьому, використовуючи своє службове становище, надав підлеглим працівникам вказівку пропуску на територію нафтобази автоцистерн, які перевозили незаконно виготовлені нафтопродукти, і їх зливу в порожній резервуар нафтобази.

Однак, поки ділок намагався збути вказані нафтопродукти, до нього з обшуком завітали працівники податкової міліції та вилучили незаконно виготовлений бензин. Проведене експерте дослідження показало, що вилучені нафтопродукти не відповідають вимогам Державних стандартів і технічному регламенту до автомобільних бензинів, а отже є виготовлені шляхом змішування різних компонентів і присадок.

Вироком суду заступника директора нафтобази засуджено до сплати штрафу у розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 грн., з конфіскацією незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко